Praca Stała

PERSONEL PARTNER jest niezawodnym partnerem wszystkich ludzi, którzy chcą w pełni rozwinąć swoje możliwości na ścieżce kariery. Jeśli Ty również chcesz kształtować swoją przyszłość zawodową, z PERSONEL PARTNER zdobędziesz najlepsze kontakty. Wspieramy Twój zawodowy rozwój i pomagamy odkryć, jak najlepiej wykorzystać Twoje szanse.

Oferujemy pracę na stanowiskach wszystkich szczebli, w bardzo wielu branżach. Od stanowisk produkcyjnych, poprzez stanowiska techniczne, biurowe, specjalistyczne, aż po zatrudnienie dla wysokiej klasy specjalistów, kierowników i managerów.

Rekrutując na etat wykorzystujemy nasze doświadczenie, znajomość rynku oraz bogatą bazę kandydatów, aby naszym Klientom zaproponować odpowiedniego pracownika na dane stanowisko. Podczas całego procesu rekrutacyjnego pełnimy rolę łącznika pomiędzy pracodawcą a kandydatami, tak aby jak najlepiej dopasować preferencje Klienta do kwalifikacji kandydatów. Aby upewnić się, że zarówno Kandydat, jak i Klient są zadowoleni z podjętej współpracy oraz z usług PERSONEL PARTNER, nasz konsultant pozostaje z nimi w kontakcie telefonicznym przez cały okres gwarancyjny.

Nie ma takiej rzeczy której nie można osiągnąć pracą. Nic nie leży poza jej zasięgiem

 

Created by 10Q