Dla pracowników

Nasza oferta

skierowana do pracowników

PERSONELPARTNER

Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań dostosowanych do Państwa oczekiwań.
Nie ograniczamy się jedynie do wyszukiwania pracowników – naszą specjalnością są kompleksowe rozwiązania personalne dopasowane do potrzeb Państwa firmy.

Współpraca z PERSONEL PARTNER to gwarancja najwyższej jakości usług i pełnej poufności, a przede wszystkim wiarygodności finansowej i bezpieczeństwa prawnego.

Praca tymczasowa


Najlepsza droga do zdobycia doświadczenia i doskonały sposób na samorealizację

Praca tymczasowa to alternatywna, elastyczna forma zatrudnienia, gwarantująca z jednej strony miejsca pracy pracownikom, z drugiej zaś personel o odpowiednich kwalifikacjach firmom, które zgłoszą nam takie zapotrzebowanie. Praca tymczasowa to doskonały sposób na samorealizację

Praca stała


PERSONEL PARTNER jest niezawodnym partnerem wszystkich ludzi, którzy chcą w pełni rozwinąć swoje możliwości na ścieżce kariery.

PERSONEL PARTNER jest niezawodnym partnerem wszystkich ludzi, którzy chcą w pełni rozwinąć swoje możliwości na ścieżce kariery. Jeśli Ty również chcesz kształtować swoją przyszłość zawodową, z PERSONEL PARTNERzdobędziesz najlepsze kontakty. Wspieramy Twój zawodowy rozwój i pomagamy odkryć, jak najlepiej wykorzystać Twoje szanse.

LATEST NEWS

Kariera

w Firmie PERSONEL PARTNER

Ze względu na dynamikę rozwoju PERSONEL PARTNER zawsze przyjmuje zgłoszenia osób, które chciałyby dowiedzieć się więcej o możliwościach pracy w firmie. Wszystkie oferowane przez nas stanowiska są istotne w kontekście przyszłego rozwoju naszej działalności i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w różnych sektorach polskiego rynku. Oprócz znakomitych możliwości rozwoju zawodowego oferujemy atrakcyjne pakiety wynagrodzeń i świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane karierą w firmie PERSONEL PARTNER prosimy o kontakt pod adresem: pr@personelpartner.com