Zasady współpracy

Etap 1 -

Zarejestruj się

Pierwszym krokiem, który powinieneś wykonać to zgłosić do nas swoją kandydaturę. Dzięki temu zostaniesz zarejestrowany w naszej bazie, a my będziemy Cię na bieżąco informować o ofertach pracy odpowiadających Twoim kwalifikacjom i preferencjom.

Możesz to zrobić na kilka sposobów: w zakładce zarejestruj się , wysłać swoją aplikację na adres pr@personelpartner.comlub skontaktować się z konsultantem w naszym biurze.

Etap 2 -

Umowa i praca

Po znalezieniu dla Ciebie odpowiedniego zatrudnienia przygotujemy dla Ciebie umowę. Zatrudniamy Cię do konkretnej pracy u jednego z naszych Klientów – Pracodawców Użytkowników.

Zatrudniamy Cię na umowę na czas określony lub umowę na czas wykonywania określonej pracy. Zazwyczaj jest to umowa o pracę; w niektórych, indywidualnych przypadkach może być ona zastąpiona umową cywilną.

W przypadku umowy o pracę konieczne będzie jeszcze odbycie badań lekarskich i szkoleń BHP. Podpisując ją z nami stajesz się naszym pracownikiem. Delegując Cię do pracy w firmie Pracodawcy Użytkownika, kładziemy duży nacisk na prawa i obowiązki, których w trosce o Twoje bezpieczeństwo i nasze dobre imię ściśle przestrzegamy.

Jeżeli warunki tego wymagają jesteś wyposażony przez nas w ubranie robocze. Podczas przebiegu zatrudnienia przez cały czas dbamy o Twoje sprawy i jesteśmy w pełni do Twojej dyspozycji. Zapewniamy Ci bieżącą obsługę i wsparcie.

Etap 3 -

Wynagrodzenie

Współpraca z nami jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna. Za usługę płaci nam Pracodawca Użytkownik. Wysokość Twojego wynagrodzenia będzie analogiczna z zarobkami pracowników stałych o podobnym doświadczeniu, wykonujących takie same zadania jak Ty. Całkowita wysokość wynagrodzenia jest zależna od przepracowanego czasu. Wypłata jest realizowana w cyklach miesięcznych. Wynagrodzenie przelewamy 10-tego dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni bezpośrednio na Twoje konto bankowe.

PERSONEL PARTNER gwarantuje Ci terminowe wypłaty wynagrodzenia, odprowadzamy także wszystkie należne składki na ubezpieczenia ZUS i zaliczkę na podatek dochodowy.

Po zakończeniu pracy u danego Pracodawcy Użytkownika dbamy o wszystkie formalności (wystawiamy świadectwo pracy i wymagane zaświadczenia).